scorecardresearch

Paramparça 37. Bölüm Fragmanı

27 izlenme
Kategori Film
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Paramparça 37. Bölüm Fragmanı Paramparça dizisi 37. yeni bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Star Tv'nin beğenilerek takip edilen dizisi Paramparça'nın yeni bölümünde heyecan dorukta. İşte Paramparça 37. bölümden detaylar..
Paramparça Yeni Bölümüyle Pazartesi 20.00'da Star'da!
Paramparça 36. bölümde neler olmuştu:
Paramparça

Cihan ve Gülseren için yeni bir hayat
Dilara’nın boşanma isteğiyle sarsılan Cihan, daha önce “Asla boşanmayacağım” diyen Dilara’daki bu ani değişikliğin sebebini merak eder. Gülseren ise Dilara’nın bu kararından kendisini sorumlu tutar. Cihan ve Gülseren için artık yepyeni bir hayat başlar.

Harun, planını adım adım ilerletiyor
Cihan’ı bitirmek için kurguladığı intikam planını adım adım ilerleten Harun, bu kez Rahmi Bey’e çengel atar. Rahmi Bey’i kolaylıkla tuzağına düşüren Harun’un yeni hedefi yine aileden biridir. Öte yandan Cihan’ın cephesinde işler iyice sarpa sarar. Şirketteki maliye denetimi Cihan’ın sonu gibi görünmektedir.

Hazal'ın foyası ortaya çıkıyor mu?
Yürüyebildiğini herkesten gizleyen Hazal’ı yakalayan Keriman, gizlice çektiği görüntülerle Hazal’ı tehdit eder. Hazal ise Keriman’dan gelecek tehlikeyi anlamış, bir dediğini iki etmemektedir. Hazal’ın foyasının ortaya çıkması an meseledir ve kimse, hırsızlık kısmını hesaba katmamıştır.
Etiketler